(+48) 507 664 678, 23 662 62 62    Płońsk, ul. Gałczyńskiego 1     

Lokalizacja: Smardzewo

solaredge 6,1 kwp
20 modułów Jinko Solar 305W
konstrukcja dachówka ceramiczna Corab

 

Odpowiednio wykonana instalacja z panelami słonecznymi przynosi wiele korzyści, przede wszystkim tych finansowych. To właśnie dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszy się nowoczesna fotowoltaika Smardzewo może w tej kwestii liczyć na pomoc naszej firmy. Posiadamy niezbędną wiedzę wraz z doświadczeniem, które przydają się podczas realizacji najbardziej skomplikowanych projektów.

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę już dziś?

Im szybciej dom zacznie korzystać z energii słonecznej, tym szybciej zwrócą się koszty poniesione na instalację. Warto również pamiętać, że cena prądu elektrycznego rośnie z roku na rok, co w pewnym momencie zacznie poważnie obciążać domowy budżet. Jedynym sensownym rozwiązaniem globalnego problemu jest własna instalacja fotowoltaiczna Smardzewo to miejscowość, w której ceni się niezależność od dostawców energii oraz skoków cen. Dlatego coraz więcej mieszkańców decyduje się na tego typu inwestycję.

Jak zaprojektować wydajny system?

Na szczęście nie musisz się tym przejmować, bo wszystkim zajmą się nasi specjaliści. Na samym początku współpracy przeprowadzamy audyt energetyczny, aby określić zapotrzebowanie Twojego domu. Następnie zajmujemy się projektowaniem instalacji. Pod uwagę bierzemy wiele czynników, które mają znaczenie w kwestii tego, jak wydajna będzie fotowoltaika Smardzewo jest położone nie tylko w malowniczym, ale też dobrze nasłonecznionym regionie. W efekcie systemy mogą pracować z maksymalną wydajnością.

Dostarczamy i montujemy na miejscu moduły fotowoltaiczne uznanych na świecie producentów, takich jak Encore Corab -z polską gwarancją, DMEGC Solar, Risen Energy. Cechują się wyjątkową trwałością, znakomitą efektywnością oraz atrakcyjną dla klientów ceną. Poza tym posiadają wieloletnią gwarancję i potwierdzoną certyfikatami jakość.

Jeśli interesuje Cię nowoczesna instalacja fotowoltaiczna Smardzewo jest idealnym miejscem do tego, aby ją zamontować. Wystarczy skontaktować się w tym celu z naszymi przedstawicielami drogą telefoniczną lub mailową. Przedstawimy szczegóły oferty oraz doradzimy korzystne rozwiązania