(+48) 507 664 678, 23 662 62 62    Płońsk, ul. Gałczyńskiego 1     

Lokalizacja: Płońsk

Parametry:

8,96 kWp
moduły: Sunport MWT 320 W full black
inwerter: Solaredge Se8K
konstrukcja: Corab sp. z o.o.

 

Fotowoltaika to technologia przyszłości. Inwestuje w nią coraz więcej osób. I trudno temu się dziwić ze względu na jej zalety. Jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne Płońsk wyróżnia się dużym zapotrzebowaniem na tego typu rozwiązania. Dlatego kierujemy naszą ofertę również do tego miasta.

 

Czytaj więcej

Odnawialne źródła energii to inwestycja, która bardzo szybko się zwraca. Wynika to z faktu, że odpowiednio duża instalacja potrafi pokryć zapotrzebowanie energetyczne całego budynku. W konsekwencji jej właściciele uniezależniają się od coraz wyższych cen prądu elektrycznego. Szacuje się, że już po 7-8 latach po zamontowaniu paneli słonecznych można spodziewać się pełnego zwrotu poniesionych kosztów. Potem zostaje już tylko czysty zysk. Warto przy okazji dodać, że naddatki wyprodukowanej energii (częsta sytuacja w okresie letnim) z chęcią skupują lokalni dystrybutorzy energii. Można więc nie tylko zaoszczędzić, ale nawet zarobić na fotowoltaice.

 

Kto najwięcej skorzysta z fotowoltaiki w gminie Płońsk?

Nasza oferta została przygotowana zarówno z myślą o klientach indywidualnych, jak i przedsiębiorstwach. W kwestii takiej, jak fotowoltaika gmina Płońsk gości dziesiątki różnych firm. I każda z nich zyska bardzo wiele dzięki własnemu zapleczu energetycznemu. To nie tylko obniżenie kosztów produkcji czy – w przypadku biur – utrzymania budynku, ale też szansa na zyskanie w oczach klientów. Należy bowiem pamiętać, że coraz więcej ludzi świadomie wybiera marki korzystające z zielonych technologii.

 

Najlepsze panele słoneczne w Płońsku

Serdecznie zachęcamy do przyjrzenia się naszym realizacjom w gminie Płońsk. Zapewniliśmy już wielu klientom zieloną i tanią energii dzięki profesjonalnym systemom OZE. Jeśli chodzi o panele słoneczne Płońsk ma więc bezproblemowy dostęp do nowoczesnych technologii przy użyciu najlepszych dostępnych na rynku produktów.

Więcej informacji na ten temat można otrzymać podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Podczas rozmowy wyjaśnimy szczegóły współpracy i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania.