(+48) 507 664 678, 23 662 62 62    Płońsk, ul. Gałczyńskiego 1     

Dofinansowanie paneli fotowoltaicznych

Twoja własna elektrownia słoneczna

Dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania z obszaru Odnawialnych Źródeł Energii oraz świadczymy kompleksowy profesjonalny serwis.

Dofinansowanie z programu „Mój Prąd”

Rządowy program "Mój Prąd"  to nowy program skierowany do gospodarstw domowych na terenie całej Polski. Nabór wniosków wystartował 30.08.2019 r. Dotacja ma formę bezzwrotnej pomocy finansowej. Wysokość dotacji z programu “Mój Prąd” będzie mogła pokryć do 50% kosztów kwalifikowanych instalacji fotowoltaicznej, nie będzie jednak mogła przekroczyć 5 tys. złotych. Ze względu na to, że koszt instalacji fotowoltaicznej zwykle przekracza 10 tys. zł w praktyce większość ubiegających się o dofinansowanie otrzyma maksymalną kwotę – 5 tys. zł. W programie można zamontować instalacje o mocy od 3 do 10 kWp.

 dotacje do jednej instalacji do 5000 zł

 wsparcie dla instalacji od 3 kWp do 10 kWp

 mogą skorzystać gospodarstwa domowe

Więcej informacji na temat programu “Mój prąd” jest dostępny na stronie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej www.nfosigw.gov.pl.

 

 

 

 

 

 

 

Ulga termomodernizacyjna

Ulga termomodernizacyjna to ulga odliczana od podstawy obliczenia podatku. Odlicza się wydatki poniesione na termomodernizację domu, w tym na panele fotowoltaiczne. Odliczeniu podlegają wydatki poniesione od 1 stycznia 2019 r. 

Do kosztów zalicza się poniesie wydatki na materiały budowlane, urządzenia i usługi związane z termomodernizacją i instalacją fotowoltaiczną. Odliczamy całą kwotę wydatków, ale nie może ona przekroczyć 53 tys. zł w odniesieniu do wszystkich realizowanych przedsięwzięć.

Można skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej i jednocześnie wziąć dotację z programu Mój Prąd. Dokonując rocznego rozliczenia trzeba pomniejszyć kwotę wydatków z 2019 r. o otrzymaną dotację. 

 kwota jaką można odliczyć od podatku to do 53 000 zł

maksymalny czas odpisu 6 lat

ulga przysługuje właścicielom i współwłaścicielom domów jednorodzinnych

Więcej informacji znajdziecie Państwo na rządowej stronie www.podatki.gov.pl

Dedykowane kredyty bankowe

Zapewniamy finansowanie poprzez dedykowane na OZE  kredyty bankowe. Na miejscu oszacujemy zdolność kredytową oraz pomożemy dobrać odpowiedni plan kredytowy. Trwa to kilka minut.

W ten sposób możesz sfinansować nawet 100% swojej inwestycji, Nie pobieramy prowizji  od udzielonych kredytów. 

Współpracujemy z Alior Bank,  Santander Consumer Bank S.A., aby zapewnić Ci możliwość uzyskania fotowoltaiki na preferencyjnych warunkach.

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?

 

Jeżeli interesuje Cię współpraca z naszą firmą, zostaw po sobie ślad, a my skontaktujemy się z Tobą.

 

Wypełnij Formularz

 

lub zadzwoń 

507 664 678